http://5stars-nsk.ru/tyrizm/sinie-i-zelenyie-shelkovyie-platya/ . www.specialauto.net портфель киев женские спортивные сумки украина stylezone, дорожные сумки интернет магазин недорого
 
 
 
 
 

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 454/2014 Про часткову мобілізацію

 

До уваги військовослужбовців за призовом під час мобілізації, на особливий період!

 

Виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль звернувся до мешканців Донецької та Луганської областей

 
Новини Міністерства оборони України

Військовослужбовці строкової служби ЗС України не беруть участі в АТО

15 травня, деякі засоби масової інформації розповсюдили повідомлення щодо нібито участі в антитерористичній операції військовослужбовців строкової служби Збройних Сил України.

15.05.2014


Триває інтенсивна підготовка льотного складу Повітряних Сил ЗС України

З початку приведення Збройних Сил України у бойову готовність “Повна” в авіаційних частинах проведено понад 200 льотних змін, в ході яких виконано біля 1200 бойових застосувань. За цей період вдалося підготувати більшість льотних екіпажів до ведення бойових дій у складних і простих метеорологічних умовах.

15.05.2014


Танкові підрозділи Сухопутних військ ЗС України підвищують бойовий вишкіл у польових умовах

Особовий склад танкових підрозділів продовжує вдосконалювати практичні навички з тактичної, тактико-спеціальної та вогневої підготовки. Під час занять танкісти відпрацьовують вправи, які включають водіння танку пересічною місцевістю, вибір вогневої позиції, стрільбу зі всіх видів зброї, а також завдання з тактико-спеціальної підготовки.

15.05.2014


ПриватБанк оголосив мобілізованим військовослужбовцям кредитні канікули

ПриватБанк скасував нарахування відсотків за кредитами позичальникам, яких мобілізовано до української армії. Кредитні канікули діють на час проходження клієнтами військової служби.

15.05.2014


Батальйони територіальної оборони готові протидіяти незаконним збройним формуванням

У батальйоні територіальної оборони на Полтавщині, укомплектованому мобілізованими військовослужбовцями та добровольцями, завершилося злагодження. На одному з полігонів області військовослужбовці вдосконалили військову майстерність з основних предметів бойової підготовки.

15.05.2014


На найвищій точці Слов’янська підняли український прапор

Натиснiть для збiльшення

14 травня,десантник окремої аеромобільної бригади Сергій Шевчук та гвардієць Національної гвардії Мирослав Гай підняли прапор України на найвищій точці міста Слов’янськ – телевежі на горі Карачун.

15.05.2014


Курсанти випускного курсу Академії ВМС імені П. С. Нахімова розпочали місячне стажування в частинах та на кораблях Військо-Морських Сил ЗС України

Натиснiть для збiльшення

В Одесі, на базі Військової академії, другий місяць поспіль триває підготовка курсантського складу Академії військово-морських сил імені П. С. Нахімова.

 

15.05.2014


 
Інші події / відео

Програма Телерадіокомпанії Міністерства оборони України "Флот за тиждень". Випуск від 18.05.2014р.


Програма Телерадіокомпанії Міністерства оборони України "Флот за тиждень". Дата виходу в ефір 04.05.2014р.


Програма Телерадіокомпанії Міністерства оборони України "Флот за тиждень". Дата виходу в ефір 20.04.2014р.


 
> > більше відео
 
Останні радіо новини

На даний час грає Наталя Бучинська "Моя Україна"

> > слухати ще новини
 
Стрічка новин

Житомирщина виділила 2 млн грн на підтримку військових області

З обласного бюджету Житомирщини виділили 2 млн грн на програму матеріально-технічного забезпечення батальйону територіальної оборони Житомирської області. Ще 2,7 млн грн заплановано залучити з інших джерел.

Військовослужбовці Збройних Сил України не допустили прориву диверсійно-терористичних груп з кільця оточення

Військовослужбовці Збройних Сил України, які виконують завдання у визначених районах Донецької та Луганської областей, створили щільне кільце оточення з метою недопущення поширення тероризму, дестабілізації обстановки в інших регіонах та зриву виборів в Україні. Не зважаючи на це, терористи не припиняють спроб вирватися з оточення.

джерело новин www.mil.gov.ua
 
 
       

© ТРК БРИЗ МО УКРАЇНИ, 2014

Відгуки та пропозиції