УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 454/2014 Про часткову мобілізацію

 

До уваги військовослужбовців за призовом під час мобілізації, на особливий період!

 

Виконуючий обов’язки Міністра оборони України генерал-полковник Михайло Коваль звернувся до мешканців Донецької та Луганської областей

 
Про головне / останні події

Флот за тиждень 03.08.2014 р.

Програма «Флот за тиждень», підготовлена творчим колективом Телерадіокомпанії Міністерства оборони України «Бриз». Випуск від 03.08.2014 р. В програмі: День високомобільних десантних військ; заходи з нагоди 73-ї річниці героїчної оборони Одеси від німецько - фашистських загарбників; масштабні навчання тактичної групи ВМС ЗС України на Одещини; екскурсії на кораблі ВМС ЗС України в рамках відзначення Дня флоту України; засідання мандатної комісії факультету ВМС Одеської Національної морської академії; гала-концерт зірок естради в рамках культурно-патріотичної акції «Мистецтво єднає Україну» в День флоту України та ін.

 
Інші події / відео
Флот за тиждень від 04.05.2014р.

Програма Телерадіокомпанії Міністерства оборони України "Флот за тиждень". Дата виходу в ефір 04.05.2014р.

0 Comments
Posted on 15.05.2014 by admin
 
> > більше відео
 
Останні радіо новини

На даний час грає Наталя Бучинська "Моя Україна"

> > слухати ще новини
 
Стрічка новин

Житомирщина виділила 2 млн грн на підтримку військових області

З обласного бюджету Житомирщини виділили 2 млн грн на програму матеріально-технічного забезпечення батальйону територіальної оборони Житомирської області. Ще 2,7 млн грн заплановано залучити з інших джерел.

Військовослужбовці Збройних Сил України не допустили прориву диверсійно-терористичних груп з кільця оточення

Військовослужбовці Збройних Сил України, які виконують завдання у визначених районах Донецької та Луганської областей, створили щільне кільце оточення з метою недопущення поширення тероризму, дестабілізації обстановки в інших регіонах та зриву виборів в Україні. Не зважаючи на це, терористи не припиняють спроб вирватися з оточення.

джерело новин www.mil.gov.ua
 
 
       

© ТРК БРИЗ МО УКРАЇНИ, 2014

Відгуки та пропозиції